Amb la tecnologia de Blogger.
15 d’oct. 2018

CENTRES ADSCRITS AL PCEE


A la comarca del Gironès, el número de centres educatius adherits al Pla Català d'Esport a l'Escola (PCEE) ascendeix a 32 centres, entre els de primària i els de secundària.

CENTRES EDUCATIUS DE PRIMÀRIA:
  1. Escola Àgora (Girona)
  2. Escola l'Aulet (Celrà)
  3. Escola de Bordils (Bordils)
  4. Escola Carme Auguet (Girona)
  5. Escola Cassià Costal (Girona)
  6. Escola Domeny (Girona)
  7. Escola El Gegant del Rec (Salt)
  8. Escola El Pla (Salt)
  9. Escola les Falgueres (Celrà)
  10. Escola Font de la Pólvora (Girona)
  11. Escola Josep Dalmau i Carles (Girona)
  12. Escola La Farga (Salt)
  13. Escola Lacustària (Llagostera)
  14. Escola Marta Mata (Girona)
  15. Escola Migdia (Girona)
  16. Escola Montfalgars (Girona)
  17. Escola Montserrat (Sarrià de Ter)
  18. Escola les Moreres (Flaçà)
  19. Escola Puig d'Arques (Cassà de la Selva)
  20. Escola Puig de les Cadiretes (Llagostera)
  21. Escola Sagrada Família (Girona)
  22. Escola Santa Eugènia (Girona)
  23. Escola Taialà (Girona)
  24. Escola Veïnat (Salt)
  25. Escola Vedruna (Girona)
  26. Escola Verd (Girona)
  27. Escola Vila-roja (Girona)
CENTRES EDUCATIUS DE SECUNDÀRIA:
  1. Institut de Llagostera (Llagostera)
  2. Institut Narcís Xifra i Masmitjà (Girona)
  3. Institut Salvador Espriu (Salt)
  4. Institut Vallvera (Salt)
  5. Secció d'institut Salvador Sunyer i Aimeric (Salt)
11 d’oct. 2018

LLIGA TERRITORIAL NATACIÓ 18-19


Us presentem la documentació de la Lliga Territorial de Natació del curs escolar 2018-2019.
El calendari de competicions és:
  • 1a jornada - 16 febrer 2019 - St Feliu de Guíxols (Baix Empordà) 
  • 2a jornada - 23 març 2019 - Roses (Alt Empordà)
  • 3a jornada - 27 abril 2019 - Puigcerdà (Cerdanya)
  • JOCS EMPORION - 18 o 19 maig 2019

LLIGA TERRITORIAL HIP HOP 18-19


Us presentem la documentació de la Lliga Territorial de Hip Hop del curs escolar 2018-2019.
El calendari de competicions és:
  • 1a jornada - 23 març 2019 - Blanes (La Selva) 
  • 2a jornada - 6 abril 2019 - Girona (Gironès)
  • 3a jornada - 4 maig 2019 - Banyoles (Pla de l'Estany)
  • JOCS EMPORION - 18 o 19 maig 2019

LLIGA TERRITORIAL ARTÍSTICA 18-19


Us presentem la documentació de la Lliga Territorial de Gimnàstica Artística del curs escolar 2018-2019.
El calendari de competicions és:
  • 1a jornada nivell B i masculí - 9 febrer 2019 - Ripoll (Ripollès)
  • 1a jornada nivell A i sènior - 10 febrer 2019 - Ripoll (Ripollès)
  • 2a jornada nivell B i masculí - 16 març 2019 - Salt (Gironès)
  • 2a jornada nivell A i sènior - 17 març 2019 - Torroella de Montgrí (Baix Empordà)
  • 3a jornada nivell B i masculí - 7 abril 2019 - Porqueres (Pla de l'Estany)
  • 3a jornada nivell A i sènior - 14 abril 2019 - Torroella de Montgrí (Baix Empordà)
  • JOCS EMPORION - 18 o 19 maig 2019 - Ripoll (Ripollès)

LLIGA TERRITORIAL RÍTMICA 18-19


Us presentem la documentació de la Lliga Territorial de Gimnàstica Rítmica del curs escolar 2018-2019.
El calendari de competicions és:
  • 1a jornada individual (nivell B1 i B2) - 2 febrer 2019 - Pals (Baix Empordà)
  • 1a jornada individual (nivell A1, A2 i obert) - 16 febrer 2019 - Blanes (Selva)
  • 1a jornada conjunts (nivell A i B) i duos, trios i quartets -  17 febrer 2019 - Blanes (Selva)
  • 2a jornada individual (nivell B1 i B2) - 24 febrer 2019 - Vilablareix (Gironès)
  • 2a jornada individual (nivell A1, A2 i obert) - 9 març 2019 - Banyoles (Pla de l'Estany)
  • 2a jornada conjunts (nivell A i B) i duos, trios i quartets -  24 març 2019 - Palafrugell (Baix Empordà)
  • 3a jornada individual (nivell B1 i B2) - 31 març 2019 - Sta Coloma de Farners (Selva)
  • 3a jornada individual (nivell A1, A2 i obert) - 27 abril 2019 - Sarrià (Gironès)
  • 3a jornada conjunts (nivell A i B) i duos, trios i quartets -  4 o 5 maig 2019 - Vila-roja (Gironès)
  • JOCS EMPORION - 19 maig 2019 - Ripollès

CERCADOR

COL.LABORADORS